benle alakalı
Serkan Ege (1987-hâlâ [başına bi iş gelmediyse ] )
1987 yılının aralık ayının 11. günü saat 4 sularında dünyaya postalanmış bir zatın hikayesi bu..kimilerine göre şuan girdiği yaşta,bazı kişilere göre de doldurduğu yaşta..kendisi girdiği yaşta olduğunu görüşünde..bu uğurda nice savaş vermiştir kendisi..
hayatının ilk 18 senesini insan görünümünde olmasına rağmen ot olarak yaşadı..bu dönemde çakmak ilköğretim okulu,ümraniye lisesi ve istanbul üniversitesi okullarında okudu ve hala son okuduğu okulda mühendislik fuckültesi öğrencisi olarak hayatını sürdürmekte..özellikle üniversite hayatında pek başarılı bir öğrenci olamadı.
18 yaş döneminde bir ara rap müziğe merak sardı..hatırı sayılır yerlerde konserler düzenledi..grup olarak başladığı bu yolculukta, iki grup arkadasının askere gitmesiyle birlikte tek basına kaldı ve ot yapısından kaynaklanan tembelliğinden dolayı bu işin peşini kovalamadı..ama hep ünlü bir repçi olmak istedi..hiç bir emek vermeden..şuan sorsanız yine ister şerefsiz.
Bu macerasından sonra bir dönem daha otluğa devam edip,2008in mayıs ayında nolduysa birden yazı yazdı..ve bu yazıyı arkdaşları sevdi..sonra yine yazdı...yine sevdiler..yazmaya devam etti..ve ilginçtir yine sevdiler...tabi biryerleri arşa değmek üzereydi..arkadaşları verdi gazı..dergiye götür diye..sonra bir dergide yazmaya başlayacaktı ki üzerindeki cenabetlik demeyeceğim çünkü kızlar da okuyabiler bu yazıyı uğursuzluk diyeyim dergi çıkmadı..ama yılmadı ve şuan kısmetse Dünyalı Dergi'de yazmaya başlayacak..ilerde ünlü olmak istiyormuş hala..olur mu bilemem..olsun isterim ama lan..
düzeltme:bu sefer açık açık cenabetlik diyeceğim;dünyalı dergi de çıkmadı.
Başarıları:
  • 1987-başarılı bir şekilde dünyaya geldi.
başka başarısı mevcut değil.