19 Eylül 2009 Cumartesi

yazıyorum da noluyo-26-


*buradan;ü,i,ö,ğ,ş gibi noktalı harfleri kullanma özürlülere sesleniyorum:özürlüler sizi ! sadece ulan ü,ö falan kullanmasanız dicem;herif ingiliz alfabesine hakim helal olsun ama ''i'' yi de kullanmayınca iyice dellendiriyorsunuz beni !

*''günahımı bile vermem'' diyen insan,sen ne malsındır öyle.karşındakine kötülük yapmak amacın ama,sen yine kıyamıyorsun ona ve günahını vermiyorsun.ben valla veririm,hatta yanında allah belasını versin dileklerimi de iliştiririm.

*hiç uzun boylu simitçi görmedim ben.neden görmedim,sen de gün boyunca o simit tepsisini kafanda taşısan sende uzun boylu olamazsın.ekmek parası zor valla.tüm simitçilere saygılar.


*bütün tabağı ye sen afiyetle,götür doyasıya,tadını çıkara çıkara,ama sona kalanın tadı kötü çıksın(genelde fındık,fıstık,üzüm vb. gibi yiceklerde oluyo).bütün yediklerinin içine etsin.olmaz olsun böyle işe !


*şu kapıyı çalınca zilin üstündeki hopörlerden gelen ''kim o'' sesinin beni soktuğu sitres hiçbirşeye benzemiyor.kendimi tanıtabileceğim en vurgulu ama en kısa sözü bulana kadar yaşlanıyorum arkadaş.çıkar kelleni bak aşağı.kimmiş o öğren ! değil mi ama ?

*bi tv programı vardır,seversiniz ama sürekli takip edemediğiniz.birgün tv karşısında izleyecek birşey ararken o programın tekrarı vardır tvde.yüzünüze bir gülümseme gelir.''ulan vaktim olsa da şunu hep izlesem'' dersiniz.ama 2-3 dk. geçer ve o kadar bölüm arasından daha önce izlediğiniz bölüm çıkar karşınıza..ve müthiş hayal kırıklığı.bütün izleme şevkiniz kırılır.şansınıza özlü sözler söylersiniz,falan ve filan.
bu yukarda anlattığım olay bana sürekli oluyo!

*aslında tam ünlü olabilecek bir özgeçmişe sahibim ben he.
eziklikler,fakirlik,açlık,başarısızlık,acılar,yanlışlar,ihtiras,entirka.hepsi var anasını satayım.bi tek ünlü olmuşluğum eksik.

*koskoca titinetin,arızayı onarma yöntemi;modemin adaptör kablosunu çekin,5 sn. bekleyip tekrar deneyiniz.ne kadar teknolojik bir çözüm ! adı üstünde türktelekom net ! türk ne de olsa.

*muhakkak sende diyorsundur:''lan neyim eksik,benimde feysbukta bi grubum olsun'' diye.al sana yüksek gözlemlerimden yola çıkarak vereceğim tavsiyeler.

->öncelikle gerizekalıca ve malca bi durum bul(örn:yaz tatilinde uyku düzeni bozulanlar,hey sen lanet olası pislik,daqınık mutluyum nié topaRlym ...xDD,Bizde Eti Browni Seviyoruz Ama Hayvan Gibi Yemiyoruz =) ,3 güNLüK hAyAt deDiLEr, kAÇ seNEdİR yaŞıYOruM... nE aYaK..?! xD vb. gibi).

->grup adını bulduktan sonra,muhakkiyetle,sesli harflerden bi kaçını atla,''k'' yerine ''q'' koy,bi büyük bi küçük yaz.sonracığıma ''e''in üzerine çizik falan koyuluyo.nasıl yapılıo bilmiyorum ama bunu da ihmal etme.muhakkak ve muhakkak grup adının sonuna ''xD'',''=p'' gibi simayılları koymayı unutma emi yavrum.

->grup açıklamasına etkileyici bi yazı yaz.sonra insanlara ''di mi ama?'',''haksız mıyım?'',''sana da olmuyo mu'' gibi insanları,''harbiden lan doğru'' tepkisini verdirecek bişeyler yaz.

->grup fotosu olarak,bebek fotosu bul ve peinntte ona grup adını söylet.veya ne bilim,melonkolik bi foto bul.gugul var lan elinin altında işte.bulursun onu da.

->en son olarak da kendin gibi mal arkadaşlar edin.edin ki,grubunu paylaşsınlar.

*inanıyorum ki bu paylaşımla,büyük sevaba girdim.hadi gidip kendime bi grup kurayım.29unda görüşürüz.

0 yorum:

Yorum Gönderme